Firma "Nasze BHP" posiada wieloletnie doświadczenie w branży BHP.
Nasze atuty to kompetencja , rzetelność i wysoka jakość usług, które oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak i firmom oraz instytucjom działającym w wielu branżach.
Dzięki zaangażowaniu i wysokim kwalifikacjom naszych pracowników, zakupy w naszym sklepie stają się czystą przyjemnością.
W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama artykułów BHP i PPOŻ.
Oferta zawiera wysokiej jakości odzież, obuwie robocze, elementy ochraniające słuch, wzrok, głowę i układ oddechowy.
Proponowana przez nas odzież jest dostępna w wielu różnych modelach oraz wariantach kolorystycznych. Ubrania wykonane są z najwyższej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia , zapewniają komfort i swobodę podczas wykonywanych prac.
Polecamy również solidnie wykonane buty i rękawice ochronne.
Ponadto oferujemy szeroki wybór oznakowania ewakuacyjnego , znaków ostrzegawczych i BHP.
Zajmujemy się również sprzedażą apteczek medycznych/ratowniczych i wkładów do nich.
Oferowane przez nas artykuły BHP posiadają odpowiednie normy i atesty, pochodzą wyłącznie od sprawdzonych Polskich producentów.
Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze dlatego też dokładamy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane błyskawicznie.
Wszystkich Państwa, którzy mają pytania lub chcieliby dowiedzieć się więcej na temat oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego/mailowego. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony poświęconej usługom z branży PPOŻ www.iskrasystem.pl